Ekologické kelímky G21 beECO

Ekologické kelímky G21 beECO
z pšeničné slámy – Wheat Straw

beECO

Co to je Wheat Straw?

Surovina, která by se jinak nevyužila, dostala nový život. Zbytky sklizených klasů pšenice jsme zpracovali do přírodního plastu. Kelímky a lahve beECO jsou bezlepkové a nealergenní.

s láskou k přírodě

Slouží, i když doslouží

Po sklizni pšenice obsahuje vedlejší produkt – lignin. Je důležitou stavební složkou veškerého dřeva a některých rostlin. V kombinaci s cukrem může být přeměněn na bioplast odbouráním celulózy, obsažené v pšeničné slámě. To je vítanou vzpruhou pro životní prostředí a celou naší planetu.

Ochrana ovzduší s beECO

Koncentrace oxidu uhličitého v atmosféře je alarmující, proto je vítaný každý krok k jejímu snížení. Mysleli jsme na budoucnost našich dětí a vytvořili jsme značku beECO, se kterou můžete vykročit správným směrem.

beECO

Vysoká odolnost, dlouhá životnost

beECO kelímky, lahve a shakery odolají teplotám od -20 °C až do 100 °C. Naplňte je ledovou tříští, osvěžujícím džusem, teplým čajem i horkou kávou. Jsou pevné a odolné vůči ulpívání pachů.

Pitím kávy, čaje nebo osvěžující limonády z beECO hrníčku pomáháte přírodě. Nádobí z tohoto materiálu můžete používat opakovaně, nejedná se o jednorázovky, které by bylo třeba po každém použití likvidovat.

řady beECO

Uplatnění najdou všude

Ekologické kelímky beECO z pšeničné slámy – Wheat Straw – se skvěle se hodí do domácnosti, ve které lidé myslí na udržitelnost naší planety, na cestování a pro pobyt v přírodě, i jako zálohované kelímky na kulturních akcích. Díky přidání podílu zdravotně nezávadného potravinářského plastu mají beECO kelímky a lahve velkou odolnost a delší životnost. Opakovaným několikaletým používáním šetříte přírodu, přírodní zdroje i ovzduší.

PROHLÉDNOUT
beECO