Ekologické kelímky G21 beECO

Ekologické kelímky G21 beECO
z pšeničné slámy – Wheat Straw

beECO

Co to je Wheat Straw?

Surovina, která by se jinak nevyužila, dostala nový život. Zbytky sklizených klasů pšenice jsme zpracovali do přírodního plastu. Kelímky a lahve beECO jsou bezlepkové a nealergenní.

s láskou k přírodě

Slouží, i když doslouží

Po sklizni pšenice obsahuje vedlejší produkt – lignin. Je důležitou stavební složkou veškerého dřeva a některých rostlin. V kombinaci s cukrem může být přeměněn na bioplast odbouráním celulózy, obsažené v pšeničné slámě. To je vítanou vzpruhou pro životní prostředí a celou naší planetu.

Ochrana ovzduší s beECO

Koncentrace oxidu uhličitého v atmosféře je alarmující, proto je vítaný každý krok k jejímu snížení. Mysleli jsme na budoucnost našich dětí a vytvořili jsme značku beECO, se kterou můžete vykročit správným směrem.

beECO

Vysoká odolnost, dlouhá životnost

beECO kelímky, lahve a shakery odolají teplotám od -20 °C až do 100 °C. Naplňte je ledovou tříští, osvěžujícím džusem, teplým čajem i horkou kávou. Jsou pevné a odolné vůči ulpívání pachů.

Pitím kávy, čaje nebo osvěžující limonády z beECO hrníčku pomáháte přírodě. Nádobí z tohoto materiálu můžete používat opakovaně, nejedná se o jednorázovky, které by bylo třeba po každém použití likvidovat.

řady beECO

Uplatnění najdou všude

Ekologické kelímky beECO z pšeničné slámy – Wheat Straw – se skvěle se hodí do domácnosti, ve které lidé myslí na udržitelnost naší planety, na cestování a pro pobyt v přírodě, i jako zálohované kelímky na kulturních akcích. Díky přidání podílu zdravotně nezávadného potravinářského plastu mají beECO kelímky a lahve velkou odolnost a delší životnost. Opakovaným několikaletým používáním šetříte přírodu, přírodní zdroje i ovzduší.

PROHLÉDNOUT
beECO

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení