Dodací doba se může prodloužit kvůli nedostatku kurýrů a současné COVID-19 situaci.

GPON, GEPON

Nejprodávanější

1 položek celkem
Splitter PLC optický -1x8, 1260-1650nm, ABS box, SC/APC, 1,5m
240 Kč

Splitter PLC optický -1x8, 1260 - 1650 nm, ABS box, SC/APC, 1,5 m dlouhá vlákna typu G657A.

Kód: 52752103