Optický kabel DROP , FTTx 8 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - metráž

Kód: 51006033
Neohodnoceno
Značka: OEM
14 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu: Optický singl mode 8 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu. Kabel je dodáván v samoodvíjecích boxech na plastové cívce. Délka převěsů závislá na místních podmínkách, optimálně do 80m v ideálních podmínkách až 120 m Kabel má průměr 3 mm a značenou metráž. Počet vláken: 8 Typ vlákna: Single mode 9/125 mikronů, G.657A1 Útlum: 1310nm < 0,36 dB/km , 1550nm <0.25dB/km Nosným prvkem kevlarová příze, velká odolnost v tahu (až 600 N) Plášť: FRNC (LSOH), voděodolný, UV resistant Malý poloměr ohybu Značená metráž Pracovní podmínky: Teplota při instalaci: -20° až +60°C Teplota při provozu: -40° až +70°C Teplota při skladování: -40° až +70°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabely
Záruka: 744 dní
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: