PC doplňky

Nejprodávanější

951 položek celkem
Venkovní jednotka Mikrotik Cube 60G ac 60GHz, OS L3, 22dBi
3 067 Kč

60GHz pásmo již není privilegium pro vyvolené a s novou jednotkou Cube 60G ac je možné provozovat extrémně nákladově...

Kód: 52949964
Zásuvka Solight PP100 výsuvná, 4 x 230V, 1,5m
868 Kč

Prodlužovací přívod Soligh se 4 zásuvkami 230 V. Stříbrné provedení, délka kabelu 1,5 metru. Výsuvný blok zásuvek s...

Kód: 7038404
Klávesnice Connect IT kancelářská drátová bíle podsvícená USB, CZ + SK verze, černá
349 Kč

Kancelářská Plug & Play klávesnice, rozhraní USB 2.0, CZ / SK layout, bílé podsvícení, ergonomický design,...

Kód: 5475910
Patch panel Solarix SX24-5E-STP-BK 24 x RJ45 CAT5E STP černý 1U
1 446 Kč

Stíněný patch panel Solarix, kategorie 5E, 24x RJ45 CAT 5E STP, velikost 1U, vyvazovací lišta, uzemňovací vodič.

Kód: 50500197
Sluchátka Asus TUF GAMING H3 RED
1 190 Kč

Herní circumaurální sluchátka pro Windows, MacOS, Android, iOS, Xbox, Playstation i Switch, 3,5mm TRRS port, 50mm...

Kód: 36000007
Switch TP-Link TL-SG3210 JetStream L2 Managed, 8x GLAN, 2x SFP, Omáda SDN
3 374 Kč

Vysokorychlostní L2+ switch, 8x Gigabit RJ-45 port, 2x 1Gbit/s SFP+ port, RS-232, 1× RJ45 konzole port, 1× Micro-USB...

Kód: 5245361
Příchytka s hřebíčkem pro kabel 7mm, bílá, balení 100ks
Kód: 451053
Sluchátka Niceboy HIVE 2 Joy 2021
899 Kč

Černá bezdrátová sluchátka přes hlavu, Bluetooth 5.0, technologie MaxxBass, 40mm reproduktory, pohodlné náušníky,...

Kód: 557846
Switch TP-Link TL-SL1311MP 8x LAN/PoE+, 2x GLAN, 1x SFP , 124W
3 363 Kč

Neřízený switch přenáší data a napájení až do vzdáleností 250 m, kombinuje 8 portů RJ-45 s PoE napájením, 2 GbE porty...

Kód: 52451519
Router TP-Link ER605 SafeStream VPN 1x GWAN + 3x GWAN/LAN + 1x GLAN, USB, Omáda SDN
1 785 Kč

Bezpečností pokročilý router s vysokou přenosovou rychlostí, maximální stabilitou a vyspělými funkcemi VPN, které...

Kód: 52555481
Kamera TP-Link Tapo C210 IP, 3MPx, WiFi, přísvit
1 199 Kč

3MPx snímač, videozáznam s UHD rozlišením, noční vidění s dosahem 10 m. Detekce pohybu s upozorněním. Lze spustit...

Kód: 52932348
WiFi router TP-Link MERCUSYS MR70X AX1800 dual AP/router, 3x GLAN, 1x GWAN/ 574Mbps 2,4/ 1201Mbps 5GHz
1 149 Kč

Dual-Band Wi-Fi 6 Router s 4 fixními anténami se ziskem 5 dBi, třemi Gigabitovými LAN a jedním Gigabitovým WAN...

Kód: 52449492
Kabel TP-Link TL-SM5220-3M SFP+ Direct Attach Cable, 10Gbps, 3m
1 050 Kč

Pasivní twinaxiální kabel TL-SM5220-3M o délce 3 metry nabízí cenově dostupný způsob 10Gbps propojení aktivních prvků...

Kód: 52449557
Switch TP-Link TL-SX1008 8x 10GLan, kov
10 971 Kč

Plug-and-play switch, 8 RJ45 portů s podporou rychlostí 100Mbps / 1G / 2.5G / 5G / 10G, přepínací kapacita 160 GB/s,...

Kód: 52450982
WiFi extender TP-Link RE315 AP/Extender/Repeater, 1x LAN, AC1200 300Mbps 2,4GHz a 867Mbps 5GHz, OneMesh
1 000 Kč

WiFi router, Extender a Repeater v jednom rozšíří Wi-Fi signál do všech mrtvých zón vašeho stávajícího routeru. 1x...

Kód: 52449807
WiFi router TP-Link EAP620 HD stropní AP WiFi 6, 1x GLan, 2,4 a 5 GHz, AX1800, Omáda SDN
5 626 Kč

V současné době nejvíce vybavený EAP Access Point s Roamingem. Podporuje nejnovější technologií 802.11ax MU-MIMO, v...

Kód: 52449556
Switch TP-Link TL-SG3428XMP 24x GLan/PoE+, 4x 10GSFP, 384W, Omada SDN
18 285 Kč

PoE switch s 24x 10/100/1000 Mbps RJ45, které podporují PoE v souladu se standardem 802.3at/af s celkovým napájením o...

Kód: 52453728
Switch TP-Link TL-SG3452 JetStream 48x GLan, 4xSFP, Omáda SDN
10 282 Kč

Precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream s kompaktním designem formátu 19" snadno umístíte...

Kód: 52453702
Switch TP-Link TL-SG2218 smart 16x GLAN, 2x SFP, Omáda SDN
4 083 Kč

Precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link TL-SG2218 s kompaktním designem formátu 19" snadno umístíte do...

Kód: 52453701
SFP modul TP-Link TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ LC, SM, Trans. 10km
958 Kč

1režimový SFP+ LC modul pro prodloužení přenosové vzdálenosti mezi 2 přístroji pomocí optických kabelů 9/125 µm,...

Kód: 52752008
Switch TP-Link TL-SX105 5x 10GLan, kov
8 147 Kč

Plug-and-play switch, 5 RJ45 portů s podporou rychlostí 100Mbps / 1G / 2.5G / 5G / 10G, přepínací kapacita 100 GB/s,...

Kód: 52450981
Case TP-Link TL-FC1420 14slotové šasi pro media (5V)
4 771 Kč

Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case je dodáván včetně aktivního...

Kód: 5275990
Router TP-Link TL-ER7206 SafeStream VPN 1x GWAN + 2x GWAN/LAN + 1x GWAN SFP, Omáda SDN
5 506 Kč

Profesionální, bezpečný a spolehlivý Gigabitový router s vlastním webovým managementem ale i možností centralizované...

Kód: 52555480
Mikrofon Nedis stolní herní, USB
551 Kč

Plug-and-Play mikrofon v Gooseneck provedení, vhodný pro konference, živé vysílání a žurnalistiku všeho druhu,...

Kód: 3683230
Nahoru
Další produkty