Klávesnice Connect IT CI-45, modře podsvícená, USB

Klávesnice Connect IT LED modře podsvícená, USB je klávesnice která přijde vhod všem, kteří nepíší všemi deseti a za horšího osvětlení hledají písmenka při rozsvícené lampičce.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 5475030
696 Kč
Klávesnice Connect IT CI-45, modře podsvícená, USB
Klávesnice Connect IT CI-45, modře podsvícená, USB
Akce
Klávesnice Connect IT LED modře podsvícená, USB je klávesnice která přijde vhod všem, kteří nepíší všemi deseti a za horšího osvětlení hledají písmenka při rozsvícené lampičce. S klávesnicí CONNECT IT CI-45 už nebudete hledat písmenka po tmě, ale uvidíte je díky modrému LED podsvícení, které se aktivuje pomocí speciální klávesy.


VLASTNOSTI:


Jednoduchá elegance
Klávesnice s decentním černým designem se stříbrným lemováním nabízí  podsvícení, klasické rozložení kláves i multimediální funkce.
Díky univerzálnímu USB konektoru můžete klávesnici používat s jakýmkoliv počítačem.Multimediální funkce
Ovládání počítače usnadňuje 12 multimediálních funkcí, které jsou přístupné po stisknutí kláves „F1-F12“ společně s klávesou „Fn“. Můžete tedy pohodlně ovládat multimédia, internetový prohlížeč a hlasitost.Podsvícení
Klávesnice je vybavená modrým LED podsvícením, díky tomu se s ní skvěle pracuje i v noci. Speciálním tlačítkem lze podsvícení vypínat a zapínat. K rychlé orientaci po plnohodnotné klávesnici přispívá české rozložení kláves.Parametry a specifikace:


Drátová
Multimediální funkce kláves F1-12
LED modré podsvícení
Rozhraní: USB
Snadná a rychlá instalace
Délka kabelu: 1,4 m
Barva: černá
Layout: CZ

Doplňkové parametry

Kategorie: Drátové klávesnice
Záruka: 744 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: