Rozlišovací tabulka Securit TABLE SIGNS čísla 31-40, 10ks

Tabulky s čísly 31 - 40 známé značky Securit od sebe odliší jednotlivé stoly. Těchto deset "áček" z pevného akrylátu snadno omyjete a uklizené nezabírají příliš místa, neboť jsou stohovatelné. Lze použít ve venkovním prostředí.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 38754973
292 Kč
Rozlišovací tabulka Securit TABLE SIGNS čísla 31-40, 10ks
Označte stoly rozlišovacími tabulkami s čísly od značky Securit a už nikdy nebudete mít problém s tím, kam patří objednávka, nebo jak uspořádat zasedací pořádek.

V sadě najdete 10 tvrdých omyvatelných tabulek, na kterých jsou rozlišovací čísla stolů od 31 do 40. Tabulky jsou vyrobeny z pevného akrylátu a můžete je snadno stohovat na sebe, proto nezaberou mnoho místa. Díky tvaru písmene A můžete tabulky snadno postavit na jakoukoli pevnou podložku či stůl.

O výrobci produktů Securit®


V roce 1948 založil George Vermes továrnu na výrobu kuličkových propisovaček. Tato společnost se vlivem usilovné práce dalších generací stala v průběhu let významným dodavatelem s dnešní silnou pozicí.

V 90. letech minulého století vyvinuli křídový popisovač. Od té doby určuje společnost vývoj ve světě značení a vizuální prezentace. Jejich koníčkem je neustále inovovat a rozvíjet výrobky. Udržují kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.

Specifikace:

Materiál: akrylát
Balení: 10 ks tabulek (čísla 31 – 40)
Barva: bílá, černý popis
Hmotnost: 0,1 kg
Rozměry (Š x V x H): 5,2 x 5,2 x 4,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Tabulky a směrovky
Záruka: 744 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: