TP-Link

192 položek celkem
Switch TP-Link TL-SG3210 JetStream L2 Managed, 8x GLAN, 2x SFP, Omáda SDN
3 374 Kč

Vysokorychlostní L2+ switch, 8x Gigabit RJ-45 port, 2x 1Gbit/s SFP+ port, RS-232, 1× RJ45 konzole port, 1× Micro-USB...

Kód: 5245361
Switch TP-Link TL-SL1311MP 8x LAN/PoE+, 2x GLAN, 1x SFP , 124W
3 363 Kč

Neřízený switch přenáší data a napájení až do vzdáleností 250 m, kombinuje 8 portů RJ-45 s PoE napájením, 2 GbE porty...

Kód: 52451519
Router TP-Link ER605 SafeStream VPN 1x GWAN + 3x GWAN/LAN + 1x GLAN, USB, Omáda SDN
1 785 Kč

Bezpečností pokročilý router s vysokou přenosovou rychlostí, maximální stabilitou a vyspělými funkcemi VPN, které...

Kód: 52555481
Chytrá žárovka TP-Link Tapo L530E(2-pack) E27, 8,7W, 230V, přes IP, stmívatelná, 2700K až 6500K
719 Kč

Stmívatelná chytrá žárovka slouží jako náhrada za 60W žárovku, patice E27, připojení a ovládání přes WiFi a mobilní...

Kód: 52420009
Kamera TP-Link Tapo C210 IP, 3MPx, WiFi, přísvit
1 199 Kč

3MPx snímač, videozáznam s UHD rozlišením, noční vidění s dosahem 10 m. Detekce pohybu s upozorněním. Lze spustit...

Kód: 52932348
WiFi router TP-Link MERCUSYS MR70X AX1800 dual AP/router, 3x GLAN, 1x GWAN/ 574Mbps 2,4/ 1201Mbps 5GHz
1 287 Kč

Dual-Band Wi-Fi 6 Router s 4 fixními anténami se ziskem 5 dBi, třemi Gigabitovými LAN a jedním Gigabitovým WAN...

Kód: 52449492
Kabel TP-Link TL-SM5220-3M SFP+ Direct Attach Cable, 10Gbps, 3m
1 051 Kč

Pasivní twinaxiální kabel TL-SM5220-3M o délce 3 metry nabízí cenově dostupný způsob 10Gbps propojení aktivních prvků...

Kód: 52449557
Switch TP-Link TL-SX1008 8x 10GLan, kov
10 971 Kč

Plug-and-play switch, 8 RJ45 portů s podporou rychlostí 100Mbps / 1G / 2.5G / 5G / 10G, přepínací kapacita 160 GB/s,...

Kód: 52450982
WiFi extender TP-Link RE315 AP/Extender/Repeater, 1x LAN, AC1200 300Mbps 2,4GHz a 867Mbps 5GHz, OneMesh
1 001 Kč

WiFi router, Extender a Repeater v jednom rozšíří Wi-Fi signál do všech mrtvých zón vašeho stávajícího routeru. 1x...

Kód: 52449807
WiFi extender TP-Link RE330 AP/Extender/Repeater, 1x LAN, AC1200 300Mbps 2,4GHz a 867Mbps 5GHz, OneMesh
999 Kč

Zařízení RE330 Range Extender se bezdrátově připojuje k routeru Wi-Fi, posiluje a rozšiřuje svůj signál. 2.4GHz a...

Kód: 52449806
WiFi router TP-Link EAP620 HD stropní AP WiFi 6, 1x GLan, 2,4 a 5 GHz, AX1800, Omáda SDN
5 626 Kč

V současné době nejvíce vybavený EAP Access Point s Roamingem. Podporuje nejnovější technologií 802.11ax MU-MIMO, v...

Kód: 52449556
Switch TP-Link TL-SG3428XMP 24x GLan/PoE+, 4x 10GSFP, 384W, Omada SDN
18 285 Kč

PoE switch s 24x 10/100/1000 Mbps RJ45, které podporují PoE v souladu se standardem 802.3at/af s celkovým napájením o...

Kód: 52453728
Switch TP-Link TL-SG3452 JetStream 48x GLan, 4xSFP, Omáda SDN
10 282 Kč

Precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream s kompaktním designem formátu 19" snadno umístíte...

Kód: 52453702
Switch TP-Link TL-SG2218 smart 16x GLAN, 2x SFP, Omáda SDN
4 083 Kč

Precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link TL-SG2218 s kompaktním designem formátu 19" snadno umístíte do...

Kód: 52453701
SFP modul TP-Link TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ LC, SM, Trans. 10km
958 Kč

1režimový SFP+ LC modul pro prodloužení přenosové vzdálenosti mezi 2 přístroji pomocí optických kabelů 9/125 µm,...

Kód: 52752008
Switch TP-Link TL-SX105 5x 10GLan, kov
8 147 Kč

Plug-and-play switch, 5 RJ45 portů s podporou rychlostí 100Mbps / 1G / 2.5G / 5G / 10G, přepínací kapacita 100 GB/s,...

Kód: 52450981
Switch TP-Link TL-SG3428 JetStream L2 mananaged, 24x GLAN, 4x SFP, Omáda SDN
5 213 Kč

Vysokorychlostní L2+ switch, široké rozhraní – 24x Gigabit RJ-45 port, 4x 1Gbit/s SFP+ port, 1x konzolový RJ-45 port...

Kód: 52453633
Case TP-Link TL-FC1420 14slotové šasi pro media (5V)
4 771 Kč

Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case je dodáván včetně aktivního...

Kód: 5275990
Router TP-Link TL-ER7206 SafeStream VPN 1x GWAN + 2x GWAN/LAN + 1x GWAN SFP, Omáda SDN
5 506 Kč

Profesionální, bezpečný a spolehlivý Gigabitový router s vlastním webovým managementem ale i možností centralizované...

Kód: 52555480
Powerline ethernet TP-Link TL-WPA7617 KIT 1000Mbps, WiFi, set TL-WPA7617 a TL-PA7010, OneMesh
2 379 Kč

Přenosová (modulační) rychlost až 1 000 Mbit/s přes elektrické rozvody na vzdálenost až 300 metrů. Streamujte HD...

Kód: 52380615
WiFi router TP-Link Archer AX73 WiFi 6 AP, 4 x GLAN, 1x GWAN, 1x USB, 574Mbps 2,4/ 4804Mbps 5GHz, OneMesh
3 878 Kč

Technologie Wi-Fi 6 přináší vyšší rychlost, větší kapacitu a snížené přetížení sítě. Rychlosti příští generace až 3...

Kód: 52440012
Switch TP-Link TL-SG105PE Easy Smart, 5x GLAN, 4x PoE+, 30W
1 707 Kč

Řízený L2 switch, Plug-and-Play design, management přes WebGUI a nástroj Easy Smart Configuration Utility, 4 z 5...

Kód: 52451516
WiFi extender TP-Link TL-WA860RE Extender/Repeater - 300 Mbps
649 Kč

WiFi extender, opakovač, 802.11b/g/n až 300Mbps, průchozí zásuvka, 1x LAN, 2x externí anténa

Kód: 52449782
Chytrá žárovka TP-Link Tapo L510E(2-pack) E27, 8,7W, 230V, přes IP, stmívatelná, 2700K
449 Kč

Chytrá stmívatelná žárovka TAPO L510E svítí teplým bílým světlem. Připojení Wi-Fi. Nastavení intenzity svícení dle...

Kód: 52420008
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 8 - 192 položek celkem