77 položek celkem
Převodník TP-Link MC210CS Transceiver, 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k(9V) Kód: 5274019
SFP modul TP-Link TL-SM321B WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul Kód: 527526
SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul
Kód: 527525
SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul Kód: 527521
SFP modul TP-Link TL-SM5110-SR 10Gbase-SR SFP+ LC, MM, Trans. 300m
496 Kč

SFP modul TL-SM5110-SR je navržen tak, aby propojil dvě zařízení na vzdálenost až 300 m pomocí duplexního multi-mode...

Kód: 52752007
Převodník TP-Link TL-FC311B-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 20km
588 Kč

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je...

Kód: 52740096
Převodník TP-Link TL-FC311A-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 20km
726 Kč

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je...

Kód: 52740095
Převodník TP-Link TL-FC311B-2 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 2km
588 Kč

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je...

Kód: 52740094
Převodník TP-Link TL-FC311A-2 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 2km
588 Kč

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je...

Kód: 52740093
Převodník TP-Link TL-FC111A-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100Mbps, 20km
389 Kč

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 100 Mbps FD, čemuž je...

Kód: 52740092
Převodník TP-Link TL-FC111B-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100Mbps, 20km
389 Kč

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 100 Mbps FD, čemuž je...

Kód: 52740091
SFP modul TP-Link TL-SM321B-2 WDM 1Gbps 2km, SM/LC MiniGBIC modul
321 Kč

SFP modul TP-Link TL-SM321B-2, WDM, přenos dat až 1,25 Gbps na vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM/LC,...

Kód: 5275260
SFP modul TP-Link TL-SM321A-2 WDM 1Gbps 2km, SM/LC MiniGBIC modul
321 Kč

SFP modul TP-Link TL-SM321A-2, WDM, přenos dat až 1,25 Gbps na vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM/LC,...

Kód: 5275250
Čisticí sada tyčinka pro SC až 800 čištění
806 Kč

Čistící tyčinka pro konektory SC / ST / FC / E2000 o průměru 2,5 mm. Až 800 čistění jedním stiskem. Výsuvný hrot o...

Kód: 51300811
Čisticí sada tyčinka pro LC až 800 čištění
806 Kč

Čistící tyčinka pro konektory LC / MU / APC / UPC o průměru 1,25 mm. Až 800 čistění jedním stiskem. Výsuvný hrot o...

Kód: 51300810
Splitter PLC optický -1x8, 1260-1650nm, ABS box, SC/APC, 1,5m
249 Kč

Splitter PLC optický -1x8, 1260 - 1650 nm, ABS box, SC/APC, 1,5 m dlouhá vlákna typu G657A.

Kód: 52752103
Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 10m MM
265 Kč

Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche). Kabel typu 50/125 disponuje délkou 10 m. Na...

Kód: 5099145
SFP modul Mikrotik S-31DLC20D SM, 20km, 1.25G
564 Kč
Kód: 5291724
SFP modul TP-Link TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ LC, SM, Trans. 10km
958 Kč

1režimový SFP+ LC modul pro prodloužení přenosové vzdálenosti mezi 2 přístroji pomocí optických kabelů 9/125 µm,...

Kód: 52752008
Case TP-Link TL-FC1420 14slotové šasi pro media (5V)
4 771 Kč

Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case je dodáván včetně aktivního...

Kód: 5275990
Panel 12xSC duplex pro 19' Optická vana černá
89 Kč
Kód: 5099717
Panel 24xSC pro 19' Optická vana černá
89 Kč
Kód: 5099716
Panel 12xSC (24xLC duplex) pro 19' Optická vana černá Kód: 5099715
Nahoru
Další produkty