Patch kabely

Patch kabely různých délek.

 

Nejprodávanější

Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 10m MM
 
280 Kč
Patch kabel UTP Cat.6, 30m - šedý
Patch kabel UTP Cat.6, 30m - šedý
Skladem (3 ks)
Kód: 5057328
 
343 Kč
Patch kabel UTP Cat.6, 15m - šedý
Patch kabel UTP Cat.6, 15m - šedý
Skladem (>5 ks)
Kód: 5057326
 
180 Kč
Patch kabel UTP cat 5e, 20m - šedý
Patch kabel UTP cat 5e, 20m - šedý
Skladem (>5 ks)
Kód: 505596
 
181 Kč
Patch kabel FTP cat 5e, 20m - šedý
Patch kabel FTP cat 5e, 20m - šedý
Skladem (5 ks)
Kód: 505643
 
199 Kč
Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 1m SM
 
203 Kč
Patch kabel UTP cat 6, 20m plochý - černý
Patch kabel UTP cat 6, 20m plochý - černý
Skladem (4 ks)
Kód: 50540018
 
268 Kč
Patch kabel UTP cat 6, 15m plochý - černý
Patch kabel UTP cat 6, 15m plochý - černý
Skladem (5 ks)
Kód: 50540017
 
219 Kč
Patch kabel UTP cat 6, 20m plochý - bílý
Patch kabel UTP cat 6, 20m plochý - bílý
Skladem (>5 ks)
Kód: 50540008
 
241 Kč
Patch kabel UTP cat 6, 15m plochý - bílý
Patch kabel UTP cat 6, 15m plochý - bílý
Skladem (>5 ks)
Kód: 50540007
 
200 Kč
Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem
Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 10m MM
280 Kč

Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche). Kabel typu 50/125 disponuje délkou 10 m. Na...

Kód: 5099145
Patch kabel UTP Cat.6, 30m - šedý
343 Kč

Patch cord UTP, Cat.6, 30m, propojovací kabel s konektory RJ45. šedý

Kód: 5057328
Patch kabel UTP Cat.6, 15m - šedý
180 Kč
Kód: 5057326
Patch kabel UTP cat 5e, 20m - šedý
181 Kč

Patch kabel se stíněním UTP je určený jako propojovací kabel. Balení obsahuje 20 m šedého kabelu s konektory RJ45,...

Kód: 505596
Patch kabel FTP cat 5e, 20m - šedý
199 Kč

Patch kabel se stíněním FTP je určený jako propojovací kabel. Balení obsahuje 20 m šedého kabelu s konektory RJ45,...

Kód: 505643
Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 1m SM
203 Kč

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s...

Kód: 509882
Patch kabel UTP cat 6, 20m plochý - černý
268 Kč

Speciální plochý patch kabel se stíněním UTP je vhodný pro stísněné prostory. Balení obsahuje 20 m plochého černého...

Kód: 50540018
Patch kabel UTP cat 6, 15m plochý - černý
219 Kč

Speciální plochý patch kabel se stíněním UTP je vhodný pro stísněné prostory. Balení obsahuje 15 m plochého černého...

Kód: 50540017
Patch kabel UTP cat 6, 20m plochý - bílý
241 Kč

Speciální plochý patch kabel se stíněním UTP je vhodný pro stísněné prostory. Balení obsahuje 20 m plochého bílého...

Kód: 50540008
Patch kabel UTP cat 6, 15m plochý - bílý
200 Kč

Speciální plochý patch kabel se UTP je vhodný pro stísněné prostory. Balení obsahuje 15 m plochého bílého kabelu,...

Kód: 50540007
Patch kabel UTP cat 6, 10m plochý - bílý
191 Kč

Speciální plochý patch kabel se stíněním UTP je vhodný pro stísněné prostory. Balení obsahuje 10 m plochého bílého...

Kód: 50540006
Patch kabel Solarix SFTP 10G cat 6A, LSOH,10m
398 Kč

Patch kabel Solarix kategorie 6A s dvojitým stíněním podporuje vysokorychlostní protokol 10GBaseT. Je vyrobený z...

Kód: 50581004
Patch kabel Solarix SFTP 10G cat 6A, LSOH, 5m
223 Kč

Patch kabel Solarix kategorie 6A s dvojitým stíněním podporuje vysokorychlostní protokol 10GBaseT. Je vyrobený z...

Kód: 50581002
Patch kabel UTP Cat.6, 20m - šedý
Akce
229 Kč
234 Kč (–2 %)
Kód: 5057327